2024. április 28., vasárnap, Valéria napja

Címke: birkózó eb

7 cikk 1/1 oldal

Taroltak az oroszok a birkózó Európa-bajnokságon

A nap során a magyar csapat is szerzett érmet: Nagy Mihály harmadik lett a 79 kilogrammosok között. A vasárnapi zárónapon a magyar színeket Veréb István (86 kg) képviseli majd.

Barkát bronzba önthetik

Barka Emese feltörölte a szőnyeget azzal a német Mertensszel, akivel a tavalyi újvidéki Eb-n együtt állt a dobogó harmadik fokán.

Lőrincz Tamás és Lám Bálint vigaszágas

Lőrincz Tamás (77 kg) és Lám Bálint (130 kg) a keddi vigaszágra került, a kötöttfogás 87 kilogrammos kategóriájában címvédő Lőrincz Viktor ugyanakkor kiesett a Kaszpijszkban zajló birkózó Európa-bajnokság hétfői nyitónapján.

Birkózó Eb – Barka Emese bronzérmes

Barka Emese bronzérmet nyert a nők 58 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Németh Zsanett ezüstérmes a birkózó Eb-n

A magyar sportoló pályafutása első érmét szerezte meg a felnőttek között, egyúttal az újvidéki Eb második magyar dobogós helyét érte el.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.