A nyáron még terjedelmes névsort kellett követni hétről hétre, fél év alatt azonban jelentősen megcsappant azoknak a száma, akikről írhatunk.

Hősök lehetnek a phjongcshangi olimpián

Kedden letette az esküt a feb­ruár 9-én kezdődő phjongcshangi téli olimpiára és az azt követő paralimpiára utazó magyar csapat.

Orbán Viktor az európai röplabdaszövetség elnökével tárgyalt

A felek nagy várakozással tekintenek a 2019-ben esedékes Európa-bajnokság elé, amelynek egyik házigazdája Magyarország lesz.

Elérhető cél a top 30 is

A svájci zseni elismerően szólt a nyíregyházi játékosról, aki a hatvanadik hely környékére jön fel a világranglistán.

Vélemény

Megalapozott hírek

Többen is látni vélték, hogy Hosszú Katinka edzéseit ezekben a napokban nem Shane Tusup, hanem az Iron Lady kilencéves másodunokatestvére, Furulyás Dániel irányítja.

Dupla siker: Babosék párosban és vegyesben is továbbjutottak

Bejutott a női párosverseny elődöntőjébe, valamint a női vegyes negyeddöntőjébe is Babos Tímea az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Unalomba fullasztják a bajnokságot

A Barca az egyetlen veretlen az európai topligákban, 57-9 a gólkülönbsége, és teszi mindezt úgy, hogy Iniesta nem játszott Sevillában, Dembélé sérült, Umtiti és Pau­linho sem „százas”.

Szalai Ádám: 41!

A Hoffenheim, Szalai Ádám csapata otthon 4-1-re kikapott a Leverkusentől, de ami örvendetes: a magyar válogatott centere végigjátszotta a mérkőzést, ráadásul pörgetett még egy szép gólt is.

Ki is a világ legjobb pólósa?

Sok víz lefolyt a Dunán november közepe óta, amikor az orosz szupercsapat 10-6-ra leiskolázta az UVSE-t. Ezen a hétvégén minden összejött az UVSE női vízilabdacsapatának.

Téli olimpia – Letette az esküt a magyar csapat

Az eskü szövegét Engi Klára volt műkorcsolyázó mondta el az ünnepségen, amelyen megjelent Áder János köztársasági elnök is.

Fucsovics állta a sarat, Babos bejutott a negyeddöntőbe

Roger Federer az Australian Open teniszverseny nyolcaddöntőjében három szettben legyőzte Fucsovics Mártont, Babos Tímea és Kristina Mladenovic női párosban bekerültek a negyeddöntőbe.

Most már belegondolhat

Az már pénteken eldőlt, hogy a moszkvai Eb-n 13. helyen végző Tóth Ivett lesz az egyetlen magyar műkorcsolyázó a februári téli olimpián.

Minden fronton nyomul előre a Diósgyőr

A miskolciak három év után hódították el ismét a jégkorong Magyar Kupát, miközben a bajnokságban zsinórban negyedik győzelmükre törnek.

Álommérkőzés a legendával

Fucsovics Márton idei három melbourne-i győzelmét követően hétfő hajnalban gyerekkori példaképével, Roger Federerrel játszik az Australian Open negyedik fordulójában.

Kazahsztán ellen mutatkozik be a magyar labdarúgó-válogatott új kapitánya

Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a március 23-i meccs után négy nappal, szintén hazai környezetben Skócia lesz Georges Leekens együttesének ellenfele.

Már nem képregényhős

Hosszú Katinka nem indul az évadnyitó versenyen, a hét végi antwerpeni Flanders Cupon. Elérkezett tehát a vízválasztóhoz.