2024. április 19., péntek, Emma napja

Címke: vereség

109 cikk 1/11 oldal

Babos Tímea meglepő vereséggel kezdte az évet

Babos Tímea már az első fordulóban búcsúzott a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású aucklandi keménypályás női tenisztornán, mivel a keddi játéknapon két szettben kikapott a kanadai Bianca Andreescutól.

A Veszprém kikapott a tavalyi aranyérmestől

A tavalyi győztes macedón Vardar Szkopje 27-25-re győzött a Telekom Veszprém otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.

Kádár nem talált szavakat

A Finnország-Magyarország (1-0) Nemzetek Ligája-labdarúgó mérkőzés után Tamperében a csalódottság volt az uralkodó érzés a magyar táborban, de mind a szövetségi kapitány, mind a játékosok hangsúlyozták: kedden a görögök ellen javítani kell, és javítani is fognak.

Tamperei útravaló: a jó kezdés félsiker

Az utóbbi négy évtized sikerkapitányai közül – Mészöly Kálmán, Mezey György, Dárdai Pál és Bernd Storck – senki sem kezdte vereséggel a mandátumát a magyar labdarúgó-válogatott élén.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.