2019. február 18., hétfő, Bernadett napja

Címke: döntő

203 cikk 1/21 oldal

Katarzissal ért véget az Ázsia-kupa

A japánok Minamino Takumi révén a 69. percben szépítettek, de a 83. percben Akram Afif 11-esből beállította a ­3-1-es végeredményt – Katar először lett Ázsia bajnoka.

Repülnek a szandálok, de így is szárnyalnak

Japán és Katar maradt állva a pénteki döntőre az idei labdarúgó Ázsia-kupán, amelyen eleinte a szövetségi kapitányok gyorsabban fogytak, mint a csapatok.

Tenisztörténelmet írtak

Szegény Rafael Nadalt, a korábbi világelső spanyol teniszezőt egy idő után csak sajnálni lehetett, mert bármihez nyúlt, nem tudta kizökkenteni Novak Djokovicsot az év első Grand Slam-verseny döntőjében.

Djokovic-Nadal álomdöntő lesz a férfiaknál

A második helyen kiemelt Rafael Nadal után a világelső Novak Djokovic jutott be másodikként a férfi egyes verseny döntőjébe az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Babosék a döntőben az Australian Openen

Babos Tímea és francia partnere, Kristina Mladenovic címvédőként győzött az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyének elődöntőjében.

Hosszú Katinka 200 méter pillangón is döntőzik

Hosszú Katinka 200 méter pillangón a második legjobb idővel jutott a magyar idő szerint kora délutáni döntőbe a hangcsoui rövidpályás úszó-világbajnokságon.

A River Plate nyerte a Libertadores Kupát Madridban

A River Plate hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a szintén Buenos Aires-i Boca Juniorst a labdarúgó Libertadores Kupa döntőjének madridi visszavágóján, így 5-3-as összesítéssel megnyerte a sorozatot, fennállása során negyedszer.

Mire képes a francia Alpok…!

Novak Djokovics három szettben legyőzte Juan Martin del Potrót a US Open döntőjében, ezzel fellépett a világranglista harmadik helyére.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.