2024. március 29., péntek, Auguszta napja

Címke: cselgáncs-vb

12 cikk 1/2 oldal

Egy érem és sok pont reményében

Cselgáncsozóink a riói olimpián és a legutóbbi két világbajnokságon is sikertelenül ostromolták a dobogót, mától azonban a bakui vb-n újra nekiveselkednek, a minimális célkitűzés egy érem hazahozatala.

Civakodás a léket kapott hajón

Cselgáncsozóink tavaly a riói olimpián, augusztusban pedig a budapesti világbajnokságon sem szereztek érmet, így várható volt, hogy megkongatják a vészharangot a sportágban.

Szép, de akár még szebb is lehetett volna

A vb-5. hely persze nem az az eredmény, amiért bárkinek is a fejét kellene venni. A bronzmeccs után a Papp László Budapest Sportarénában is teljes joggal szólt: Szép volt, Krisz!

Cselgáncs-vb – Csoknyai László ötödik

A 11 világkupaéremnél tartó 81 kilogrammos paksi versenyző ötödik lett a budapesti cselgáncs-világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Színpompás judo vb elnöki köszöntőkkel

A nyitóünnepségen MJSZ elnöke külön köszönetet mondott a kormánynak – a vb megrendezéséhez nyújtott támogatásáért -, a nemzetközi szövetségnek (IJF) és a több mint 400 önkéntesnek.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.