2024. április 16., kedd, Csongor napja

Címke: Besiktas

14 cikk 1/2 oldal

Újabb meccs nélkül ért véget a török futballbotrány

A Besiktas a várakozásoknak megfelelően nem állt ki a labdarúgó Török Kupa félbeszakadt elődöntőjének csütörtöki folytatására a Fenerbahce ellen, így utóbbi csapat jutott a fináléba.

A század slágermeccse

A Bayern csak azért utazott el Isztambulba, mert muszáj lejátszani a BL nyolcaddöntőjében a második meccset is, a Chelsea viszont éles mérkőzést vívhat Barcelonában.

Madridban a kapusok voltak a főnökök

Nem bírt a Tottenhammel a Real Madrid a Bernabéuban, és bár mindkét csapat felvonultatott világklasszis támadókat, nem ők lettek a BL kedd esti rangadójának a hősei.

Pepe a török bajnoknál folytatja

A török bajnok Besiktas labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását Pepe, aki tíz év után hagyta el a Real Madridot.

Manchesteri döntetlen Brüsszelben

A Manchester United 1-1-es döntetlent ért el az Anderlecht vendégeként az Európa Liga negyeddöntőjének csütörtöki első mérkőzésén.

Szurkolói botrány a Lyon-Besiktas meccs előtt

Szurkolói rendbontás miatt háromnegyedórás késéssel kezdődött a Lyon-Besiktas labdarúgó-mérkőzés, az Európa Liga negyeddöntőjének csütörtöki első találkozója.

Európa Liga – A Besiktas tíz emberrel is továbbjutott

Bár a Besiktas több mint egy félidőt emberhátrányban futballozott a csütörtöki visszavágón, az Olimpiakosz felett aratott 4-1-es hazai sikerével így is továbbjutott a labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőjéből.

Paraszthajszálra a csodától

50 másodperccel a vége előtt még 80-75-re vezetett az Olaj, de hosszabbításra mentették a meccset a törökök (80-80). Itt már a rutin érvényesült, 96-91-re győzött az éllovas.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.