2024. április 24., szerda, György napja

Címke: Venus Williams

12 cikk 1/2 oldal

Nyolcadjára is a trónon

Marin Cilic az első szettben meghúzta az alvó oroszlán bajszát, Federer visszaverte a támadást, sőt ő vette el a horvát adogatását.

Sötét szivárvány

Úgy tűnik, a diszkrimináció nem csak egy irányban működik, sokszor a heterókat terrorizálják az adott szubkultúrában többségben lévő leszbikusok.

Világelsők szomorú vasárnapja

2002-ben fordult elő legutóbb a férfimezőnyben, hogy az első két kiemelt nem jutott be a negyeddöntőbe.

Sírni csak a győztesnek szabad

Babos Tímea élete eddigi legnagyobb diadalát szerdán éjjelbe hajlóan, a 2,6 millió dollár összdíjazású római női tenisztorna 2. fordulójában aratta.

Babos győztes születésnapja, jön Williams

Magabiztos győzelemmel ajándékozta meg magát keddi, 23. születésnapjára Babos Tímea: napjaink legjobb magyar teniszezője (aki 48. a legfrissebb világranglistán) a 2,6 millió dollár összdíjazású római salakpályás WTA-torna nyitófordulójában a selejtezőből felkerült holland Kiki Bertenst (86.) múlta felül két sima játszmában, 6:1, 6:4-re. Az első szett 32, a második 43 percig, a mérkőzés összesen egy és negyed óráig tartott. Két adogatójátéka ugyan elment Babosnak, de sorra jöttek a brékek, és ez döntött.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.