2024. április 24., szerda, György napja

Címke: Monaco

35 cikk 1/4 oldal

Ricciardo nyerte a Monacói Nagydíjat

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Monacói Nagydíjat, amely csapata történetének 250. F1-es futama volt.

Több mint 700 ezer euróért kelt el Ferenc pápa ajándékba kapott Lamborghinije

Ferenc pápa ajándékba kapott Lamborghinije 715 ezer euróért kelt el a Sotheby's monacói árverésen, a bevételt egyebek között az iraki keresztény lakosságnak az Iszlám Állam (IÁ) terrorszervezet által lerombolt otthonai, templomai és középületei újjáépítésére fordítják.

Ronaldo lett az UEFA év játékosa

Cristiano Ronaldo nyerte az Európai Labdarúgó Szövetség Év játékosa díját. Monacóban kisorsolták a Bajnokok Ligája-szezon csoportkörének beosztását.

Hosszú Katinka nagyot úszott Monacóban

Hosszú Katinka szenzációs időeredménnyel nyert 200 méter vegyesen a Mare Nostrum elnevezésű nemzetközi úszóverseny-sorozat monacói állomásának vasárnapi versenynapján.

Elbúcsúztatták Roger Moore-t

A május 23-án, 89 éves korában Svájcban elhunyt filmsztárt szűk körű szertartáson búcsúztatták barátai és hozzátartozói szombaton Monacóban.

Vettel győzött Monacóban, immár 25 pont az előnye

A Ferrari két pilótája közül Sebastian Vettel később jött ki az addig az élen autózó Kimi Räikkönennél, így előzni tudott. Az olaszok kettős Ferrari-győzelmet ünnepelhettek.

Sima, de emlékezetes

A Juventus a kezdeti görcsből kiengedve magabiztosan, 2-1-re megnyerte a visszavágót is a Monaco ellen, ezzel döntős a labdarúgó Bajnokok Ligájában.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.