10 cikk 1/1 oldal

Kórházi esetek világbajnoksága

Péntekre is jutott kellemetlen meglepetés, magyar szemszögből kissé döcögősen kezdődik a csehországi Racicében a kajak-kenu világbajnokság.

Négy számban szétlövés

Négy számban – férfi C-1 1000, K-2 200 és 1000, valamint női C-1 200 méter – várhatóan harmadik versenyre, úgynevezett szétlövésre kerül majd sor a kajakosok és kenusok világbajnoki válogatóján, miután tegnap Szolnokon ezekben a futamokban más nyert, mint három héttel ezelőtt Szegeden. Férfi K-1 200 és 1000, C-1 és C-2 200 méteren, illetve női K-1 és K-2 200 méteren ugyanakkor eldőlt a válogató.

Új időszámítás kezdődött

Mi sem bizonyítja jobban a magyar kajak-kenu erejét, mint az, hogy még az olimpiai arany sem jelent garanciát a biztos csapattagságra.

Takács és Kopasz a trónon

Kajak-kenuban idén egyelőre Takács Tamaráról és Kopasz Bálintról szól itthon a gyorsasági kajak szakág.

Hát arannyal zártuk a kajak-kenu világkupát

Mindkét váltóversenyt a hazai duó nyerte vasárnap délután, így a magyarok 13 éremmel, hét arannyal, három ezüsttel és három bronzzal zárták a Szegeden rendezett kajak-kenu világkupa-versenyt.

Felkavarták az állóvizet

A hét végi kajak-kenus idénynyitó verseny érthető igazán, hogy Hüttner Csaba tavaly miért pályázott a felnőtt szövetségi kapitányi tisztségre.

Kozák bevette Moszkvát

A hét végén Moszkvában megrendezett kajak-kenu Európa-bajnokságon az augusztusinál sokkal feszesebb menetrendben is győzött mindhárom ötszázas számban.

Hawaii: érettségi vizsga

Kopasz Bálint. Érdemes megjegyezni ezt a nevet. S véletlenül sem azért, hogy élcelődjünk rajta.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.