11 cikk 1/2 oldal

Nincs bocsánat Lanzafaménak

Az Új Hidegkuti Nándor Stadionban idén még egyszer sem voltak ennyien, és rangadó volt a javából a Honvéd–FTC találkozó, hiszen a második fogadta a listavezetőt.

Lanzafame új szerepben

Semleges környezetben, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendezik a listavezető Ferencváros és a második helyen álló Budapest Honvéd rangadóját a labdarúgó NB I nyolcadik fordulójában.

Lanzafame beköszönt a Fradiban

Megszakadt a ferencvárosi sorminta, a Fradi két 4-1 után szombaton „csak” 3-1-re nyert; a Haladás ellen Davide Lanzafame megszerezte első gólját, pontosabban góljait zöld-fehérben.

Lanzafame duplájával nyert a Ferencváros

A százszázalékos teljesítménnyel listavezető Ferencváros 3-1-re legyőzte a vendég Szombathelyi Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján. NB I-es eredmények.

Csak sárgát adott volna Priskinnek

Lanzafame csapattársainak és a nyáron Dunaszerdahelyre távozott korábbi edzőjének, Marco Rossinak ajánlotta az elmúlt szezon legjobb labdarúgójának járó elismerést.

Díjazták az NB I legjobbjait

A Budapest Honvéd olasz csatárát, Davide Lanzafamét választották meg az előző idény legjobb játékosának a Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) szavazásán.

Összetört kis pesti álmok

A Honvéd négy perc leforgása alatt kapott két gólt izraeli ellenfelétől, és utána hiába egyenlített, végül 3-2-re kikapott és kettős vereséggel búcsúzott.

Zárt kapuk, éjszakai műszak

Az idegenbeli 2-1-es vereséget kedvező eredménynek szokás tartani oda-vissza­vágós rendszerben, ezt a bizalmat a Honvédtól se tagadjuk el.

Ez már majdnem a Serie A

Davide Lanzafame ránézésre délolasz, mondjuk nápolyi amorózó, több négyzetméternyi tetoválással – ehhez képest piemonti, torinói születésű labdarúgó.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.